#DrMajewskaRadzi jak leczyć nadpotliwość

#DrMajewskaRadzi jak leczyć nadpotliwość

01 Jun 2018

Nadpotliwość to problem dość powszechny. Szacuje się, że może na nią cierpieć nawet 3% populacji. Wielu z nas walczy z potem, choć jego wydzielanie to konieczny dla zachowania zdrowia proces fizjologiczny. Pocenie się chroni organizm przed przegrzaniem. Problem w tym, że u niektórych osób skóra jest niemal sucha mimo wysokich temperatur w upalne dni, u innych zaś wilgotna nawet w chłodniejsze. Pocenie się to bardzo indywidualna sprawa.

Skąd się bierze? 

Nadpotliwość jest to zaburzenie najczęściej o podłożu genetycznym lub hormonalnym. Może być związane zarówno z chorobami tarczycy, zmianami w gospodarce hormonalnej zachodzącymi w okresie menopauzy czy andropauzy lub cukrzycy. Czasem przyczyną nadpotliwości bywają też zaburzenia neurologiczne.

Na leczenie nadpotliwości #DrMajewskaRadzi zabieg na usuwanie zmarszczek

Dla kogo? 

Jest przeznaczony dla osób, u których występuje nadmierna potliwość dłoni, stóp i pach. Osoby cierpiące na tę przypadłość posiadają nadaktywne gruczoły potowe, które dużo łatwiej pobudzić do wydzielania potu poprzez lęk, stres i inne bardziej intensywne stany emocjonalne. 

Jak to działa? 

Działanie toksyny rozpoczyna się już po 2-3 dniach po zabiegu i w pełni rozwija się do 2 tygodni. Efekty utrzymują się 6-12 miesięcy. Potem zabieg należy powtórzyć.

Przebieg zabiegu. 

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej.

ETAP 1 – Znieczulenie miejsce zabiegowego w celu poprawienia komfortu pacjenta.

ETAP -2 przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje w wyznaczony obszar zabiegowy odpowiednią ilością preparatu.

Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Prawie natychmiast po zabiegu możesz wrócić do pracy lub innych zwyczajowych czynności. 

Jak często trzeba powtarzać zabieg?  

Efekty utrzymują się 6-12 miesięcy. Potem zabieg należy powtórzyć.


Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych