#DrMajewskaRadzi jak walczyć z cellulitem!

#DrMajewskaRadzi jak walczyć z cellulitem!

27 Mar 2018

Cellulit. Skórka pomarańczowa. Odwieczny wróg.

Problem, który chcemy Wam dzisiaj przybliżyć, dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Najczęściej występuje na udach, brzuchu oraz piersiach. Zdarza się oczywiście, że cellulit pojawi się także na innych częściach ciała, np. na ramionach lub pośladkach.

Jest on także nazywany skórką pomarańczową ze względu na wygląd. Skóra objęta cellulitem staje się pomarszczona oraz widoczne i wyczuwalne są na niej grudki.

Cellulit ma różne stopnie, w których ten najwyższy, najbardziej widoczny można zaliczyć do chorób, gdyż zwykle związany jest ze sporą nadwagą. Jest on ściśle związany z tłuszczem zalegającym w organizmie i zwiększa się wraz ze wzrostem tkanki tłuszczowej.

Z cellulitem można walczyć!

#drmajewskaradzi: Exilis, Eat skinshock, Karboksyterapia, Laser Fotona

Exilis – bezbolesne połączenie nagrzania tkanki i fal ultradźwiękowych pozwala na redukcję celulitu, zwiększenie sprężystości skóry oraz zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Wszystkie te efekty pomagają w modelowaniu sylwetki.

Eat skinshock – bezinwazyjna terapia uderzeniowa jest zestawieniem fal akustycznych i elektrycznych. Poprzez przeniesienie energii w głąb skóry zabieg umożliwia poprawię regeneracji i odbudowy tkanek, a także zwiększa produkcję kolagenu.

Karboksyterapia – wstrzyknięcie pod skórę dwutlenku węgla poprawia metabolizm komórek. Dzięki temu zabiegowi lepsze krążenie i odnowa komórek pozwala na uzyskanie wygładzonej i ujędrnionej skóry bez niedoskonałości. Wstrzykiwanie CO2 może wiązać się z uczuciem delikatnego „rozpychania” w miejscu zaaplikowania dwutlenku.

Laser Fotona – bezinwazyjna metoda walki z cellulitem i tłuszczem, czego efekt jest wymodelowana sylwetka. Za pomocą impulsów lasera nagrzane tkanki wspomagają kurczenie włókien kolagenowych. Zabieg ten redukuje tkankę tłuszczową i wspomaga modelowanie sylwetki zmniejszając obwód i likwidując cellulit.

Choć za oknem tego nie widać, zaczęła się wiosna. Już dziś warto przygotować się do lata.

Każdy z zabiegów w naszym gabinecie poprzedzony jest konsultacją w celu dobrania odpowiedniej metody leczenia.

Teraz mamy dla Was super okazję! - Voucher: 500=600 20% gratis

Voucher na dowolne zabiegi antycellulitowe o wartości 500 zł upoważnia do zabiegów na kwotę 600 zł. Oferta ważna tylko do 30.03.2018!

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych