icon
czas zabiegu:30 minut
icon
znieczulenie:Nie
icon
zdolność do pracy:Tak
icon
sugerowana seria:4 zabiegi co 2 tygodnie
icon
czas utrzymywania efektów:określany jest indywidualnie

Dla kogo jest przeznaczony

Dla osób z wypadającymi, osłabionymi włosami lub początkami łysienia. Częściowo stabilizowany kwas hialuronowy, zawarty w Dr. Cyj Hair Filler, ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji i aktywnych składników preparatu. Bardzo małe dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach, a po wniknięciu w skórę, peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów.

Zabieg z wykorzystaniem Dr. Cyj Hair Filler pobudza krążenie i odżywia owłosioną skórę głowy, rewitalizuje mieszki włosowe i przyspiesza porost włosów, pielęgnując skórę głowy.


Co można osiągnąć

Pierwsze zauważalne efekty obserwowane są już po 15 dniach od rozpoczęcia cyklu 4 zabiegów, składających się na kompletny program zabiegowy. Zabieg hamuje proces wypadania włosów, działając na poziomie genów i DNA. Pobudza wzrost nowych włosów - szczególnie w fazie anagenu. Zabieg rekomendowany jest dla kobiet i mężczyzn w leczeniu problemów z włosami o różnym nasileniu i podłożu.

Wskazania do zastosowania Dr. Cyj Hair Filler

Przebieg zabiegu

Preparat podawany jest metodą iniekcji, przez cieniutką igłę. Niewielka bolesność w trakcie zabiegu, obserwowana u Pacjentów szczególnie wrażliwych, nie wymaga podawania znieczulenia. W razie potrzeby można zastosować spray chłodzący. Zabieg trwa ok. 20 min

 

Zalecenia pozabiegowe

Dla powodzenia procesu leczenia, w trakcie trwania kuracji bezwzględnie zakazane jest spożywanie alkoholu - nawet w niewielkich ilościach. Dla podtrzymania efektu i przedłużenia działania zabiegu Dr. Cyj Hair Filler zaleca się wykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach od zakończenia pierwszej serii iniekcji preparatem.

Jak często trzeba powtarzać

rekomendowane4 zabiegi co 2 tygodnie
minimumwykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach od zakończenia pierwszej serii iniekcji preparatem

Przeciwwskazania

  • choroba nowotworowa
  • stan zapalny okolicy owłosionej skóry głowy
  •  otwarte rany okolicy owłosionej skóry głowy
  •  ciąża i okres karmienia piersią

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych