icon
czas zabiegu:max 60 minut
icon
znieczulenie:Nie
icon
zdolność do pracy:Tak
icon
sugerowana seria:6 zabiegów co tydzień
icon
czas utrzymywania efektów:wielomiesięczny

Dla kogo jest przeznaczony

Zabieg Intraceuticals to nieinwazyjna metoda odmłodzenia skóry i pozbycia się niedoskonałości cery. Stanowi niezwykle skuteczny sposób na zmarszczki pod oczami, które nadają twarzy zmęczony wygląd. Intraceuticals to nie tylko zabieg na wypełnianie zmarszczek – polecany jest także przy problemach skórnych, takich jak:

  • utrata gęstości i jędrności skóry,
  • trądzik,
  • łuszczyca,
  • egzema,
  • przebarwienia,
  • nierówny koloryt cery.


  • Rejuvenate – ma działanie odmładzające i wygładzające,
  • Atoxelene – redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust,
  • Opulence - rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt,
  • Clarity – leczy skórę trądzikową oraz stany zapalne

Co można osiągnąć

Efekt metody Intraceuticals jest błyskawiczny i widoczny już po pierwszym zabiegu. Od razu odczuwane jest wyraźne napięcie skóry, widać poprawę konturów twarzy i spłycenie zmarszczek. Cera po zabiegu jest gładka i promienna. Intraceuticals przywraca skórze zdrowy, młody wygląd oraz jednolity koloryt. Zabieg można wykonać zarówno na twarzy jak i na szyi, dekolcie czy dłoniach.

Dodatkowo w celu zwiększenia efektów metody Intraceuticals, opracowane zostały 4 cztery rodzaje serum zawierające różne składniki aktywne dedykowane dla różnych problemów skóry.

Rejuvenate ma działanie odmładzające i wygładzające,

Opulence rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt,

Atoxelene redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust,

Clarity leczy skórę trądzikową oraz stany zapalne.

Wskazania do zastosowania INTRACEUTICALS

Przebieg zabiegu

Zabieg Intraceuticals to zabieg nieinwazyjny i przyjemny. Do jego wykonania konieczne jest specjalne urządzenie posiadające innowacyjny aplikator. Kosmetolog przeprowadzający zabieg zbliża aplikator do skóry i rozpyla na niej dedykowane cerze serum. Następnie pod odpowiednim kątem aplikuje czysty, sprężony tlen. Podczas zabiegu ciśnienie, z jakim aplikowany jest tlen, sprawia, że w skórę zostaje wtłoczone rozpylone wcześniej serum.


Zalecenia pozabiegowe

Zabieg Intraceuticals nie wymaga rekonwalescencji. Można go wykonać nawet kilka godzin przed ważnym wydarzeniem w celu odświeżenia i poprawy wyglądu skóry. Zaraz po zabiegu można również nałożyć makijaż. W celu przedłużenia efektów zabiegu i zbudowania na skórze warstw zaleca się stosowanie kosmetyków do domowej pielęgnacji Intraceuticals.

Jak często trzeba powtarzać

rekomendowaneaby podtrzymać efekty kuracji zalecane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu
minimumseria sześciu zabiegów w tygodniowych odstępach

Przeciwwskazania

Zabieg metodą Intraceuticals jest całkowicie bezpieczny, można go stosować nawet u osób z łuszczycą i egzemą. Zastosowanie serum Intraceuticals Clarity jest także doskonałą metodą wyciszającą trądzik.

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych