icon
czas zabiegu:30 - 80 minut
icon
znieczulenie:Nie
icon
zdolność do pracy:Tak
icon
sugerowana seria:1-3 zabiegów w roku
icon
czas utrzymywania efektów:do 18 miesięcy

Dla kogo jest przeznaczony

Dzięki możliwości dostosowania parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb Pacjenta, zabiegi z zastosowaniem technologii HIFU polecane są osobom, które zaobserwowały na swojej skórze postępujące procesy starzenia i pragną poprawić jej kondycję, jak również dla osób, które pierwsze zmarszczki mają jeszcze przed sobą, ale pragną zadziałać prewencyjnie.

To również idealny zabieg dla Pacjentów, którzy nie mogą sobie pozwolić na kilkudniowy okres rekonwalescencji pozabiegowej – bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności. 

Co można osiągnąć

Królowa liftingu! SONOQUEEN to zabieg do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała, którego efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu. Urządzenie okrzyknięte „królową liftingu” zastosowane w okolicy twarzy ujędrnia skórę, likwiduje chomiki, drugi podbródek oraz zmarszczki. Zabieg na ciało obkurcza wiotką i luźną skórę brzucha, ramion, ud, pośladków, przywracając jej jędrność i elastyczność.

SONOQUEEN to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, które odbudowują kolagen w głębokich warstwach skóry. Pełny efekt niechirurgicznego liftingu osiągniesz po 3 miesiącach.

Wskazania do zastosowania Lifting twarzy, szyi oraz dekoltu Wygładzanie płytkich i głębokich zmarszczek Wyszczuplanie ciała Rozświetlenie skóry Opadające powieki Ujędrnienie wiotkiej skóry w różnych partiach ciała

Przebieg zabiegu

Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując punkty termicznej koagulacji. Rozpoczyna to proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek, dając wielowymiarowe ujędrnienie. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry.

Zabiegi są bezbolesne dla pacjenta i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Jak często trzeba powtarzać

rekomendowanedo 3 razy w roku
minimum1 raz w roku

Przeciwwskazania

  • Ciąża
  • Rozrusznik serca
  • Implanty
  • Epilepsja
  • Choroby nowotworowe
  • Niektóre choroby autoimmunologiczne
  • Infekcje oraz przerwana ciągłość skóry w miejscu zabiegowym

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych